Odborné učebne > Učebňa techniky

KVANT spol. s r.o.

V tejto časti nájdete prehľadne usporiadanú ponuku nábytku, sád učebných pomôcok a samostatných učebných pomôcok a vybavenia pre ZŠ.
Uvedené ceny sú platné do 31.12.2018 a slúžia ako podklad pre vypracovanie Predpokladanej hodnoty zákazky (prieskumu trhu).
Ponúkané sady sú vzorové, odporúčané ako najvhodnejšie pre výučbu polytechniky, fyziky, biológie a chémie. Na základe požiadavky zákazníka sú sady modifikovateľné.

Zobrazené produkty: 1 - 20 z celkového počtu 118 (Počet strán: 6)

1NB199015B - Učiteľská katedra so stoličkou - odborná učebňa techniky

Pracovisko učiteľa je v zložení katedra učiteľa, stolička učiteľa a kontajner. Katedra učiteľa pre učebňu techniky je vo vyhotovení: kovová konštrukcia z jaklového profilu 40×40×2 mm, rám 30×30×2 mm, pracovná laminodoska s hrúbkou 18 mm a ABS hranami. Povrchová úprava – vypaľovací lak z umelej živice. Katedra má 2-zásuvkový kontajner z celozváranej konštrukcie, uzamykanie na cylindrický zámok. Rozmer stola je 1300 x 750 x 750 mm. Kancelárska pracovná stolička so stredne vysokým operadlom, asynchrónnym mechanizmom, s nastavením výšky operadla, plynovým piestom, na oceľovej chrómovanej konštrukcii, s nosnosťou 130 kg. Povrch z látky kategórie „C”. Farebné prevedenie podľa vzorkovníka.

390,89 €Pridať

1NB199016A - Mobilné pracovisko učiteľa - odborná učebňa techniky

Dielenské pracovisko učiteľa na obrábanie kovov a dreva pripojiteľné na napätie 230 V. Súčasťou pracoviska sú stavebnicové zariadenia na obrábanie dreva a kovov (sústruh, brúska), úložný priestor na odkladanie nástrojov a závesný panel. Rozmer pracoviska 150x60x150 cm (š x h x výška vrátane závesného panelu). Pracovisko vyrobené na pevnom vystuženom podvozku s párom pevných kolies a párom otočných kolies opatrených brzdou. Nosná konštrukcia je vyrobená z 3 mm plechu, skrinka a police sú vyrobené z 1 mm hrubého plechu. Dvierka sa otvárajú do pravého uhla a sú osadené v čapoch. Stolová doska je vyrobená z bukových hranolov priebežne lepených do tvaru dosky, následne obrúsených a ošetrených roztokmi olejov a prísadami. Pracovná doska má zrazené hrany. Závesný panel je vyrobený z perforovaného plechu. Pripojenie pracoviska na napätie 230 V je zabezpečené flexibilných pripojením v dĺžke +/- 5m. Na prístupnej strane pracoviska je vyvedená 3x zásuvka na 230 V. Pracovisko má bezpečnostný certifikát. Stavebnicové zariadenie na obrábanie dreva a kovov majú funkciu brúsky a sústruhu s nasledujúcim technickými parametrami: bezpečné napájacie napätie, pozdĺžny posuv a obsahujú toto príslušenstvo: trojčeľusťové skľučovadlo, držiak nástroja, otočný strediaci hrot, sústružnícky nôž a videomanuál. Súčasťou dodávky pracoviska je projekt pre jeho zapojenie, otestovanie, zaškolenie a Protokol o uvedení do prevádzky.

1 063,20 €Pridať

1NB199017B - Kovové skrine na odkladanie náradia - odborná učebňa techniky

Kovová dielenská skriňa určená na odkladanie dielenského náradia. Má robustnú zváranú konštrukciu z oceľového plechu hrúbky 0,7 mm, s oblými hranami, uzamykanie dverí je dvojbodovým rozvorovým zámkom. Vnútorné vybavenie: 4 police a 3 zásuvky, nosnosť police 50 kg, nosnosť zásuvky 40 kg, štandardná perforácia chrbta, Rozmery (š x v x h): 780x1920x380 mm, povrchová úprava - vypaľovací lak z umelej živice.

359,74 €Pridať

1NB199018A - Mobilné pracovisko žiaka na obrábanie dreva - odborná učebňa techniky

Dielenské mobilné pracovisko na obrábanie dreva - pre dvojicu žiakov. Pracovisko je pripojiteľné na napätie 230V, obsahuje stavebnicový sústruh na obrábanie dreva (parametre sústruhu: vzdialenosť medzi stredmi v rozsahu 50-120 mm, Motor: otáčky 11000 ot/min, 3A, zdroj 12 V, držiak nástroja, dlátko, trojčeľusťové skľučovadlo, otočný strediaci hrot, sane, podpora pre nástroj, upevňovanie pomocou T drážky, videomanuál v slovenčine ), úložný priestor na odkladanie nástrojov a závesný panel na odkladanie nástrojov. Rozmer pracoviska je 120x60x150cm (š x h x výška vrátane závesného panelu, modifikácia tohto rozmeru je možná len na jeden z rozmerov a to max. do 5% z uvedenej hodnoty). Pracovisko je vyrobené na pevnom vystuženom podvozku (aj s párom pevných kolies a párom otočných kolies opatrených brzdou). Nosná konštrukcia je vyrobená z 3 mm plechu, skrinka a police sú vyrobené z 1mm hrubého plechu. Dvierka sa otvárajú do pravého uhla a sú osadené v čapoch. Stolová doska je vyrobená z bukových hranolov priebežne lepených do tvaru dosky, následne obrúsených a ošetrených roztokmi olejov a prísadami. Pracovná doska má zrazené hrany. Závesný panel je z perforovaného plechu. Pripojenie pracoviska na napätie 230 V je zabezpečené flexibilným pripojením do rozsahu +/- 5 m. Na prístupnej strane pracoviska je vyvedená 3x zásuvka na 230 V. Pracovisko má bezpečnostný certifikát. Súčasťou dodávky pracoviska je projekt pre jeho zapojenie, otestovanie, zaškolenie a Protokol o uvedení do prevádzky.

1 063,20 €Pridať

1NB199019A - Mobilné pracovisko žiaka na obrábanie kovu - odborná učebňa techniky

Dielenské mobilné pracovisko na obrábanie kovu - pre dvojicu žiakov.
Pracovisko je pripojiteľné na napätie 230V, obsahuje stavebnicovú brúsku (parametre: Motor: zdroj 12 V, otáčky motora 18 000 ot./min., hlava na uchytenie brúsneho papiera, upevňovanie pomocou T drážky, možnosť použiť do ruky alebo upevniť k základni videomanuál v slovenčine), úložný priestor na odkladanie nástrojov a závesný panel na odkladanie nástrojov. Rozmer pracoviska je 120x60x150cm (š x h x výška vrátane závesného panelu, modifikácia tohto rozmeru je možná len na jeden z rozmerov a to max. do 5% z uvedenej hodnoty). Pracovisko je vyrobené na pevnom vystuženom podvozku (aj s párom pevných kolies a párom otočných kolies opatrených brzdou). Nosná konštrukcia je vyrobená z 3 mm plechu, skrinka a police sú vyrobené z 1mm hrubého plechu. Dvierka sa otvárajú do pravého uhla a sú osadené v čapoch. Stolová doska je vyrobená z bukových hranolov priebežne lepených do tvaru dosky, následne obrúsených a ošetrených roztokmi olejov a prísadami. Pracovná doska má zrazené hrany. Závesný panel je z perforovaného plechu. Pripojenie pracoviska na napätie 230 V je zabezpečené flexibilným pripojením do rozsahu +/- 5 m. Na prístupnej strane pracoviska je vyvedená 3x zásuvka na 230 V. Pracovisko má bezpečnostný certifikát. Súčasťou dodávky pracoviska je projekt pre jeho zapojenie, otestovanie, zaškolenie a Protokol o uvedení do prevádzky.

1 083,60 €Pridať

1NB199020B - Stolička kovová, otočná, dielenská

Dielenská stolička, výška 46cm, kovová konštrukcia, sedák LDT, otočná

97,20 €Pridať

1NB199021B - Stolárska hoblica - odborná učebňa techniky

Dielenská stolárska hoblica so stabilnou konštrukciou, buková, s pracovnou doskou vybavenou predným vozíkom a na zadnej stene odkladacou truhlicou. Súčasťou je zásuvka a súprava 4 oporných kolíkov. Celkový rozmer 1260 × 610 × 840 mm.

468,18 €Pridať

1NB199022B - Regále na materiál a výrobky - odborná učebňa techniky

Dielenský kovový policový regál s nosnosťou 100 kg, šróbovací, kovové police vystužené, stojka - hrúbka plechu 2mm, polica - hrúbka plechu 0,75m bočné zavetrávacie otvory, vonkajšie rozmery (v × š × h): 2000 × 1000 × 600 mm.

228,00 €Pridať

1NB199032B - Mobilné pracovisko na vŕtanie, pílenie a brúsenie - odborná učebňa techniky

Dielenské pracovisko na vŕtanie, pílenie a brúsenie, pripojiteľné na napätie 230 V. Súčasťou pracoviska sú stavebnicové zariadenia na obrábanie dreva a kovov (vŕtačka, pílka, brúska), úložný priestor na odkladanie nástrojov a závesný panel. Rozmer pracoviska 150x60x90 cm (š x h x výška vrátane závesného panelu). Pracovisko vyrobené na pevnom vystuženom podvozku s párom pevných kolies a párom otočných kolies opatrených brzdou. Nosná konštrukcia je vyrobená z 3 mm plechu, skrinka a police sú vyrobené z 1 mm hrubého plechu. Dvierka sa otvárajú do pravého uhla a sú osadené v čapoch. Stolová doska je vyrobená z bukových hranolov priebežne lepených do tvaru dosky, následne obrúsených a ošetrených roztokmi olejov a prísadami. Pracovná doska má zrazené hrany. Závesný panel je vyrobený z perforovaného plechu. Pripojenie pracoviska na napätie 230 V je zabezpečené flexibilných pripojením v dĺžke +/- 5m. Na prístupnej strane pracoviska je vyvedená 3x zásuvka na 230 V. Pracovisko má bezpečnostný certifikát. Stavebnicové zariadenie na obrábanie dreva a kovov s funkciou pílky, vŕtačky a brúsky s nasledujúcim technickými parametrami: bezpečné napájacie napätie, pozdĺžny posuv a obsahujú toto príslušenstvo: trojčeľusťové skľučovadlo, držiak nástroja, otočný strediaci hrot, sústružnícky nôž a videomanuál. Súčasťou dodávky pracoviska je projekt pre jeho zapojenie, otestovanie, zaškolenie a Protokol o uvedení do prevádzky.

1 248,00 €Pridať

 

1NB199033B - Pracovisko na vŕtanie, pílenie a brúsenie - odborná učebňa techniky

Dielenské pracovisko na vŕtanie, pílenie a brúsenie, pripojiteľné na napätie 230 V. Súčasťou pracoviska sú zariadenia na obrábanie dreva a kovov (vŕtačka, pílka, brúska), úložný priestor na odkladanie nástrojov a závesný panel, balenie základného dreveného materiálu na opracovanie. Rozmer pracoviska 60x60x90 cm (š x h x výška vrátane závesného panelu). Pripojenie pracoviska na napätie 230 V je zabezpečené flexibilných pripojením v dĺžke +/- 5m.

278,29 €Pridať

1T199001A - Meradlá - sada

Súprava základných dielenských meradiel pre techniku obsahuje 12 ks rôznych meradiel v nasledovnom zložení:
- meradlo oceľové neohybné, dĺžka 500 mm (1ks);
- skladací meter drevený 2 m (1ks);
- zvinovací meter s protišmykovou gumou, magnet, brzda, dĺžka 2 m (1ks);
- kružidlo rysovacie s tvrdenými hrotmi a pružinou, 10-300 mm (1ks);
- digitálny hĺbkomer s nosom, rozlíšenie 0,01 mm, rozsah 0-200 mm (1ks);
- mikrometer v rozsahu 0-25 mm, rozlíšenie po 0,01 mm (1ks);
- uholník príložný pevný 200 mm (1ks);
- uholník príložný nastaviteľný, dve stupnice, rozsah 0-180°, dĺžka 750 mm (1ks);
- uhlomer s posuvným ramenom, rozsah 0-180°, rozmer 320x200 mm (1ks);
- meradlo posuvné digitálne, rozsah 0-200 mm, rozlíšenie 0,01 mm, presnosť 0,04 mm (1ks);
- kovové meradlo posuvné, rozsah 200 mm, rozlíšenie 0,05 mm (1ks);
- dvojlúčový laser krížový, horizontálny a vertikálny lúč s dosahom 5m, statív k laseru (1ks).

Súprava základných dielenských meradiel je dodávaná v plastovom uzátvárateľnom boxe. Súčasťou sady je videomanuál v slovenskom jazkyku.

343,20 €Pridať

1T199002A - Ručné náradie s príslušenstvom

Sada základného dielenského ručného náradia obsahuje:
- sada 5 pilníkov (plochý, polguľatý, guľatý, trojhranný, plochý), dĺžka 200 mm, s ergonomickou a protišmykovou rukoväťou (1ks);
- sada 6 ihlových pilníkov (nožový, guľatý, polguľatý, plochý, 3-hranný a 4-hranný), dĺžka 160 mm (1ks);
- sada 3 pilníkov na železo (guľatý, polguľatý, plochý), dĺžka 300 mm (1ks);
- sada 3 rašpiel, dĺžka 250 mm (1ks);
- sada 6 sekáčov (priebojník 3x120 mm a 4x150 mm, sekáč 4x130 mm, sekáč 11x130 mm, sekáč 15x150 mm, jamkovač 4x120 mm) (2ks);
- sada 3 rôznych profesionálnych dlát z uhlíkovej ocele (1ks);
- sada 5 klieští v obale (kombinované 125 mm, polguľaté rovné 125 mm, polguľaté rovné 150 mm, štípacie priame 115 mm, štípacie bočné 115 mm) (1ks);
- kladivo gumené, skolaminátová násada, 50 mm (1ks);
- kladivo kovové, sklolaminátová rukoväť, 300g (1ks);
- ochranná podložka (2ks);
- oceľové nitovacie kliešte 255 mm, priemer 2,4-4,8 mm (1ks);
- pákové nitovacie kliešte 360 mm, priemer do 4,8 mm, 3 nitovacie koncovky (1ks); - pílka na drevo rámová 533mm, hladký povrch rúčky a rámu (1ks);
- pílka na drevo 300 mm, gumený povrch rúčky (1ks);
- pílka na drevo 450 mm (1ks);
- pílka na kov 300 mm, tvrdený plast, možnosť upnúť list v rôznych uhloch (1ks);
- plastová šablóna na rezanie uhlov, rozmer 300x140x70 mm (1ks);
- lupienková pílka 160 mm (1ks).

K tejto sade sa dodáva nasledovné príslušenstvo v zložení:
- sada 400 nitov v rozsahu 2,4 – 4,8 mm (1ks);
- sada 310 vrutov 3-5mm x 12-60mm (1ks);
- sada 330 skrutiek, matíc a podložiek M2-4x12-25 mm (1ks);
- pílové listy na kov 300 mm (6ks);
- sada 750 klincov rôzne druhy (1ks).

Balenie výrobku je v plastovom uzatvárateľnom boxe. Súčasťou sady je aj videomanuál v slovenskom jazyku.

328,80 €Pridať

1T199003A - Akumulátorové náradie

Akumulátorová vŕtačka/skrutkovač LI 12CD, 2ks batéria 12V Li-ion 1,3Ah, krútiaci moment 14/21Nm, upínací rozsah 0,8 - 10 mm, otáčky bez záťaže od 0 do 1350 ot./min., 2 stupne, chod doprava/doľava, dvojstupňová prevodovka, manuál v slovenskom jazyku. Súčasťou dodávky je 32-dielna sada bitov s magnetickým nadstavcom.

Balenie výrobku je v plastovom uzatvárateľnom boxe.

117,60 €Pridať

1T199004A - Ručné náradia pre elektroniku s príslušenstvom

Súprava základného ručného náradia pre elektroniku obsahuje:
- 7ks skrutkovačov pre elektroniku (plochý skrutkovač 2,5x75mm, plochý skrutkovač 4x100mm, plochý skutkovač 5,5x125mm, krížový skrutkovač 0x75mm, krížový skrutkovač 1x100mm, krížový skrutkovač 2x100mm, skúšačka (-)3x65mm);
- 5ks rôznych klieští pre elektroniku (kombinované kliešte125mm, štikacie bočné kliešte 115mm, štikacie čelné kliešte 115mm, polkruhové priame kliešte 125mm, polkruhové priame kliešte s dlhými čelustami 150 mm)
- odizolovacie kliešte 160 mm.

Balenie výrobku je v plastovom uzatvárateľnom boxe.

73,20 €Pridať

1T199005A - Montážne náradie pre vodoinštaláciu

Montážne náradie pre vodoinštalatérske práce obsahuje 12 ks vodoinštalatérskych nástrojov v nasledovnom zložení:
- hasák (1ks);
- vydlicovo račnové kľúče 8-19 mm (7ks);
- skrutkovače (-2-8 mm, PH00 - 2,TX5-10) (18ks);
- sada na zváranie plastových trubiek PPR (1ks);
- kliešte na delenie PPR trubiek (1ks);
- rezač rúrok 3-42 mm s odhrotovačom (1ks);
- pílka na železo (1ks); 
- náhradné pílové listy na kov obojstranné 300 mm (3ks);
- teplovzdušná pištoľ (1ks);
- pilník (1ks);
- lepidlo na PVC (1ks);
- balenie teflónovej pásky (1ks).

Balenie výrobku je v plastovom uzatvárateľnom boxe.

510,00 €Pridať

1T199006A - Súprava základného murárskeho, stavebného a maliarskeho náradia s príslušenstvom

Súprava základného murárskeho, stavebného a maliarskeho náradia pre učebňu techniky obsahuje:
- hladítko murárske kovové (1ks);
- hladítko murárske zubaté (1ks);
- hladítko murárske plstené (1ks);
- naberačku murársku (1ks);
- lyžicu murársku (1ks);
- ohrablo na betón (1ks);
- šnúru murársku (1ks);
- balenie štetcov v zložení ploché, guľaté, zárohové s drevenou rúčkou (5ks);
- balenie brúsnych papierov v zložení 20 rôznych brúsnych listov v rôznych hrúbkach (5ks);
- murársku špachtľu (5ks);
- maltovník 65L(1ks);
- škrabák drevenný 400x200mm (1ks);
- náhradné brúsne plátno (2ks);
- škrabák na porobetón 260x85 mm (1ks);
- tavná pištoľ 180W, doba aktivácie 3-5min, teplota 220°C, na tyčinky s polomerom 5.5 mm (1ks).

Súčasťou tejto súpravy je aj nasledovné príslušenstvo (základný stavebný spojovací materiál) v zložení:
- sada 400 nitov v rozsahu 2,4 – 4,8 mm (2ks);
- sada 310 vrutov 3-5mm x 12-60mm (1ks);
- sada 330 skrutiek, matíc a podložiek M2-4x12-25 mm (1ks);
- sada pílových listov na kov 300 mm (3ks);
- sada 750 klincov rôzne druhy (1ks);
- 3000g tavné tyčinky, polomer 5.5 mm, dĺžka 200mm (1ks).


Súčasťou sady je videomanuál v slovenskom jazyku. Sada je určená pre dielňu. Balenie výrobku je v plastovom boxe.

300,00 €Pridať

1T199007A - Mikrospájkovačka s príslušenstvom

Mikrospájkovačka - analógová spájkovacia stanica s výkonom 9 W a regulovateľnou teplotou v rozsahu od 170°C do 380°C. Napájacie napätie stanice je 230 V AC a napájacie napätie spájkovačky je 24V. Tvar hrotu je kužeľový s priemerom 2 mm. Spájkovačka má krátky čas ohrevu a je vhodná pre školské prostredie. Sada základných pomôcok na spájkovanie obsahuje:
- spájkovací cín (1ks) 250g, hrúbka 1 mm;
- kolofónia 50 g (1ks);
- odsávačka, dĺžka 195 mm, priemer 18mm (1ks).

Balenie výrobku je v plastovom uzatvárateľnom boxe.

121,20 €Pridať

1T199008A - Nožnice na strihanie plechu s príslušenstvom

Sada nožníc na strihanie plechu s príslušenstvom obsahuje:
- nožnice na strihanie plechu s prevodom do 1,2 mm (1ks);
- sadu základného pozinkovaného materiálu rôznej hrúbky v rozmedzí od 0,55 mm do 0,7 mm, veľkosť 200x300 mm (1ks).

Balenie výrobku je v plastovom uzatvárateľnom boxe.

42,36 €Pridať

1T199009A - Teplovzdušná pištoľ s príslušenstvom

Sada teplovzdušnej pištole a príslušenstva na zváranie plastov, sušenie, rozmrazovanie a odstraňovanie starých náterov. 1ks pištoľ s dvoma úrovňami výkonu: 1. úroveň teplota do 450°C; 2. úroveň teplota 600°C; Súčasťou balenia sú:
- rôzne trysky (3ks);
- balenie zmršťovacieho materiálu pre elektrotechniku (3ks);
- prenosný kufrík.

Balenie výrobku je v plastovom uzatvárateľnom boxe.

73,20 €Pridať

1T199010A - Vypalovačka do dreva

Vypaľovačka do učebne dreva, ručný nástroj vhodný pre školské prostredie, s príkonom 175W a osvetlením pracovnej plochy; 3ks náhradných hrotov pre vypaľovačku.

Balenie výrobku je v plastovom uzatvárateľnom boxe.

18,60 €Pridať

Strana č.123456